In atentia conducerilor unitatilor de invatamant preuniversitar din judetul Sibiu care detin microbuze scolare, va rugam ca pana in data de miercuri, 21 octombrie 2020, ora 10 sa completati situatia transportului scolar din unitatea dumneavoastra in macheta online disponibila in pagina securizata "Ed. permanentă, act. extraşc prof. Muntean Daniela".

Pentru fiecare traseu al mijlocului de transport scolar se va completa formularul

Unitati de invatamant care au completat formularul

ŞCOALA GIMNAZIALĂ HOGHILAG

ŞCOALA GIMNAZIALĂ CHIRPĂR

CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ MEDIAȘ

ŞCOALA GIMNAZIALĂ BRUIU

ŞCOALA GIMNAZIALĂ BRĂDENI

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "BATHORY ISTVAN" MEDIAŞ

ŞCOALA GIMNAZIALĂ APOLDU DE JOS

ŞCOALA GIMNAZIALĂ BRĂDENI

ŞCOALA GIMNAZIALĂ MARPOD

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ANDREI ȘAGUNA" ŞURA MARE

LICEUL TEHNOLOGIC MÂRŞA

LICEUL "TIMOTEI CIPARIU" DUMBRĂVENI

ŞCOALA GIMNAZIALĂ SLIMNIC

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "STEPHAN LUDWIG ROTH" MOŞNA

LICEUL TEORETIC "STEPHAN LUDWIG ROTH" MEDIAŞ

ŞCOALA GIMNAZIALĂ LOAMNEŞ

LICEUL TEHNOLOGIC "ILIE MĂCELARIU" MIERCUREA SIBIULUI

ŞCOALA GIMNAZIALĂ OCNA SIBIULUI

ŞCOALA GIMNAZIALĂ ȘEICA MICĂ

ŞCOALA GIMNAZIALĂ ROŞIA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ RÂU SADULUI

CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ DUMBRĂVENI

ŞCOALA GIMNAZIALĂ TILIŞCA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ ALMA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ AŢEL

ŞCOALA GIMNAZIALĂ MERGHINDEAL

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "VIOREL CUCU PALTIN" ARPAȘU DE JOS

ŞCOALA GIMNAZIALĂ RACOVIŢA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ BIERTAN

LICEUL TEHNOLOGIC "JOHANNES LEBEL" TĂLMACIU

ŞCOALA GIMNAZIALĂ MIHĂILENI

ŞCOALA GIMNAZIALĂ MERGHINDEAL

ŞCOALA GIMNAZIALĂ MIHĂILENI

ŞCOALA GIMNAZIALĂ ŞURA MICĂ

ŞCOALA GIMNAZIALĂ AXENTE SEVER

ŞCOALA GIMNAZIALĂ AVRIG

CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR. 1 SIBIU

LICEUL TEORETIC "GHEORGHE LAZĂR" AVRIG

ŞCOALA GIMNAZIALĂ BAZNA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ ŞEICA MARE

ŞCOALA GIMNAZIALĂ PORUMBACU DE JOS

ŞCOALA GIMNAZIALĂ PĂUCA

ŞCOALA GIMNAZIALĂ BÂRGHIŞ

1.      

ŞCOALA GIMNAZIALĂ HOGHILAG

2.      

ŞCOALA GIMNAZIALĂ CHIRPĂR

3.      

CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ MEDIAȘ

4.      

ŞCOALA GIMNAZIALĂ BRUIU

5.      

ŞCOALA GIMNAZIALĂ BRĂDENI

6.      

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "BATHORY ISTVAN" MEDIAŞ

7.      

ŞCOALA GIMNAZIALĂ APOLDU DE JOS

8.      

ŞCOALA GIMNAZIALĂ BRĂDENI

9.      

ŞCOALA GIMNAZIALĂ MARPOD

10.   

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ANDREI ȘAGUNA" ŞURA MARE

11.   

LICEUL TEHNOLOGIC MÂRŞA

12.   

LICEUL "TIMOTEI CIPARIU" DUMBRĂVENI

13.   

ŞCOALA GIMNAZIALĂ SLIMNIC

14.   

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "STEPHAN LUDWIG ROTH" MOŞNA

15.   

LICEUL TEORETIC "STEPHAN LUDWIG ROTH" MEDIAŞ

16.   

ŞCOALA GIMNAZIALĂ LOAMNEŞ

17.   

LICEUL TEHNOLOGIC "ILIE MĂCELARIU" MIERCUREA SIBIULUI

18.   

ŞCOALA GIMNAZIALĂ OCNA SIBIULUI

19.   

ŞCOALA GIMNAZIALĂ ȘEICA MICĂ

20.   

ŞCOALA GIMNAZIALĂ ROŞIA

21.   

ŞCOALA GIMNAZIALĂ RÂU SADULUI

22.   

CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ DUMBRĂVENI

23.   

ŞCOALA GIMNAZIALĂ TILIŞCA

24.   

ŞCOALA GIMNAZIALĂ ALMA

25.   

ŞCOALA GIMNAZIALĂ AŢEL

26.   

ŞCOALA GIMNAZIALĂ MERGHINDEAL

27.   

ŞCOALA GIMNAZIALĂ "VIOREL CUCU PALTIN" ARPAȘU DE JOS

28.   

ŞCOALA GIMNAZIALĂ RACOVIŢA

29.   

ŞCOALA GIMNAZIALĂ BIERTAN

30.   

LICEUL TEHNOLOGIC "JOHANNES LEBEL" TĂLMACIU

31.   

ŞCOALA GIMNAZIALĂ MIHĂILENI

32.   

ŞCOALA GIMNAZIALĂ MERGHINDEAL

33.   

ŞCOALA GIMNAZIALĂ MIHĂILENI

34.   

ŞCOALA GIMNAZIALĂ ŞURA MICĂ

35.   

ŞCOALA GIMNAZIALĂ AXENTE SEVER

36.   

ŞCOALA GIMNAZIALĂ AVRIG

37.   

CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR. 1 SIBIU

38.   

LICEUL TEORETIC "GHEORGHE LAZĂR" AVRIG

39.   

ŞCOALA GIMNAZIALĂ BAZNA

40.   

ŞCOALA GIMNAZIALĂ ŞEICA MARE

41.   

ŞCOALA GIMNAZIALĂ PORUMBACU DE JOS

42.   

ŞCOALA GIMNAZIALĂ PĂUCA

43.   

ŞCOALA GIMNAZIALĂ BÂRGHIŞ